Beautiful Quay House Villa

  • Wi-Fi
  • Háziállat nem engedélyezett

A városra néző Beautiful Quay House Villa Manchester hozzávetőlegesen egy 10 perces kocsiútra található az olyan oktatási célpontoktól, mint a Manchester Metropolitan Egyetem.

A Beautiful Quay House Villa konyhát, valamint kültéri étkezőhelyet kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában mosogatógép és sütő is elérhető. A vendégek vacsorázhatnak a Manchester városi ingatlantól csaknem 5 percnyi sétára található Beefeater Quay House vendégszeretetét élvezve.

A Szent Anna-templom 3 km-re, míg a Salfordi Múzeum és Művészeti Galéria nagyjából 2 km-re van a Manchester városi nyaralótól. A Manchester városi ingatlan 15 percnyi autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Platt Fields park. A közeli látnivalók közé tartozik a Lowry színház és galéria, amely alig 650 méter távolságra található. A legközelebbi buszmegálló a The Quays/Winnipeg Quay, nagyon közel a Manchester városi villától.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Beautiful Quay House Villa Manchester
2 Bedroom Penthouse
Csak mobilra érvényes ár

2 Bedroom Penthouse

343 m az ingatlantól
USD 389 USD 350
éjszakánként
Manchesters Ultimate House - Hot Tub - Sleeps 22!
Csak mobilra érvényes ár

Manchesters Ultimate House - Hot Tub - Sleeps 22!

8.1
Nagyon jó 21 értékelés
436 m az ingatlantól
USD 1433 USD 1290
éjszakánként
Free Parking The Quays- Sleeps 8 By Genesis Living
Csak mobilra érvényes ár

Free Parking The Quays- Sleeps 8 By Genesis Living

9.8
Nagyszerű 4 értékelés
595 m az ingatlantól
USD 927 USD 834
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Étkezési lehetőségek

    • Kültéri étkezősarok

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Szárító
    • Konyhaedények

    A szobákban

    • Ülősarok
    • Tea és kávéfőző
    • Vasaló eszközök

    A fürdőszobában

    • Mosógép
    • Ingyenes piperecikkek

    Készülékek

    • LCD TV

    Design

    • Szőnyegezett padló

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-22:00 között
    Kijelentkezés: 06:00-11:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • A Beautiful Quay House Villa magába foglal konyhát?
      Igen, a Beautiful Quay House Villa tartalmaz konyhát, amely mosogatógéppel és sütővel van felszerelve.
    • A Beautiful Quay House Villa fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Beautiful Quay House Villa nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Beautiful Quay House Villa Manchester

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár